Aşk Laftan Anlamaz 30. Bölüm Kıyafetleri

aşk laftan anlamaz 30. bölümde giyilen kıyafetler

Aşk Laftan Anlamaz 30. bölüm kıyafetleri markaları, fiyatları ve mağazaları açıklandı. Aşk Laftan Anlamaz dizisi Hayat kıyafetleri nereden, Murat kombinleri markası yayınlandı.

Aşk Laftan Anlamaz 30. bölüm kıyafetleri markası ve fiyatları yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz dizisi kıyafetleri nereden diye merak edenlerle paylaşıldı. Dizinin 12 Şubat yeni bölümünde Aşk Laftan Anlamaz Hayat kıyafetleri sponsor markaları galerimizde ve Aşk Laftan Anlamaz kıyafetleri kategorimizde açıklandı.

 

Aşk Laftan Anlamaz 30. bölüm kıyafet sponsorları

 

Cumartesi günü izleyicisi ile buluşan Aşk Laftan Anlamaz dizisi, bundan sonra pazar akşamları seyircisi ile bulaşacaktır. Aşk Laftan Anlamaz 12 Şubat Pazar yeni bölümde giyilen kıyafetlerin markalarını sizlerle paylaştık. Aşk Laftan Anlamaz Hayat kıyafetleri sponsorları hakkında detayları bizden öğrenebilirsiniz.

 

Hayat süet kaban

aşk laftan anlamaz 30. bölüm hayatın kabanı

Hayat Antrasit Yıldız Fermuarlı Kaban Markası: “adL”

Aşk Laftan Anlamaz 30’uncu bölümde Hayat’ın giydiği süet garnili kaban amrkası ve fiyatı açıklanmıştır. Hayat’ın yeni bölümde üzerinde dikkat çeken fermuarı yıldızlı kaban nereden satın alınır diye merak edenler için paylaştık.

 

Murat gömlek ve yelek kombinleri

 

Aşk Laftan Anlamaz Murat kıyafetleri arasında her hafta gömlek ve yelek kombinleri dikkat çekiyor. Aşk Laftan Anlamaz otuzuncu bölümde de Murat birbirinden şık gömlek ve yelekleri kombin ediyor.

 

Hayat kırmızı mont

aşk laftan anlamaz 30. bölüm hayatın montu

Hayat Kırmızı Mont Markası

Aşk Laftan Anlamaz 30’uncu bölümde Hayat kırmızı mont markasını merak ettiriyor. Hayat’ın giydiği kırmızı montu ne markadır, fiyatı ne kadardır ve nereden satın alınır mağaza detaylarıyla birlikte yayınlıyoruz.

 

Hayat kırmızı atkı ve ponponlu bere

 

Hande Erçel kıyafetleri ile Aşk Laftan Anlamaz dizisinde dikkatleri çekmeyi başarırken, dizide kullandığı aksesuarlar ile de göz kamaştırıyor. Hayat kırmızı atkısı ve ponpon detaylı kırmızı siyah bere modeli de bunlardan bir tanesidir. Marka bilgileri sizlerle paylaşılacaktır.

 

Murat siyah palto ve ceket

 

Murat’ın yeni bölümde tercih ettiği siyah palto ve ceket markalarına da buradan ulaşacabileceksiniz. Murat’ın giydiği siyah paltosu ne markadır, siyah ceket marka bilgileri paylaşıldı.

 

Murat siyah dik yaka şişme mont

aşk laftan anlamaz 30. bölüm muratın montu

Murat Siyah Dik Yaka Mont Markası

Aşk Laftan Anlamaz Murat mont modelleri ile de izleyicinin beğenisini kazanıyor. Diziyi yakından takip edenler Murat mont markasını öğrenmek istiyor. Yeni bölüm ile birlikte Murat dik yaka siyah şişme mont markası nedir, nereden satın alınır yayınlanacaktır.

 

Aşk Laftan Anlamaz 30. Bölüm 12 Şubat Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok