Aşk Laftan Anlamaz 25. Bölüm Kıyafetleri

aşk laftan anlamaz 25. bölüm dizi sponsor markaları

Aşk Laftan Anlamaz 25. bölüm kıyafetleri markası ve fiyatları açıklanıyor. Aşk Laftan Anlamaz Hayat kaban, elbise, çizme ve kazak nereden satın alınır, mağazası ve kıyafet sponsorları yayınlanıyor.

Aşk Laftan Anlamaz 25. bölüm kıyafetleri markası ve fiyatları merak eden izleyiciler ile sayfamızda paylaşılıyor. Aşk Laftan Anlamaz Hayat kıyafetleri nereden, dizinin kostüm sponsoru olan markalar hakkında açıklamalara galerimizde yer veriliyor. Aşk Laftan Anlamaz 7 Ocak yeni bölüm kıyafetleri ile de dizi kıyafetlerinin yakından takip edenler için sayfamızda yayınlanıyor.

 

Aşk Laftan Anlamaz 25. bölüm kıyafet sponsorları

 

Aşk Laftan Anlamaz dizisi kıyafetlerinin markaları, mağaza detayları, fiyat ve satın alma bilgilerine her hafta olduğu gibi, yirmi beşinci bölümde de yer vermeye devam ediyoruz. Aşk Laftan Anlamaz kıyafetleri sponsorları görsellerin açıklamalarında sizlerle paylaşılıyor.

 

Hayat V yaka kırmızı kazak

aşk laftan anlamaz 25. bölüm hayatın kazağı

Hayat Kırmızı V Yaka Kazak Markası

Aşk Laftan Anlamaz Hayat’ın kazak modelleri, kış sezonunda dizide dikkat çekiyor. Hande Erçel’in dizide giydiği kırmızı V yaka kazak da bunlardan bir tanesi. Hayat kırmızı v yaka kazak nereden sorusunun yanıtı, yeni bölüm ardından sizlerle paylaşılıyor.

 

Murat antrasit kaban

aşk laftan anlamaz 25. bölüm muratın kabanı

Murat Kırçıllı Kaban Markası

Aşk Laftan Anlamaz Murat kıyafetleri de dikkatleri çekmeye devam ediyorken, yeni bölümde giydiği antrasit renkli kaban çok beğenildi. Murat’ın kırçıllı kabanı markasını da fiyat ve mağaza detaylarıyla birlikte sayfamızda sizlerle paylaşıyor olacağız.

 

Hayat renkli atkı ve omuz çantası

 

Hayat 7 Ocak 25’inci bölüm kıyafetleri kadar, kullandığı aksesuar modelleri ile de dikkat çekiyor, beğeni topluyor. Hayat’ın bordo kaban ve jean kombinini tamamlamak için tercih ettiği renkli atkısı ve tay tüyü rengindeki omuz çantası markalarına da sayfamızda yer veriliyor olacak.

 

Hayat siyah kazak

 

Hayat’ın siyah örgü kazağı, küpeleri ve diğer kombinlerinin marka ve fiyat bilgilerine de ulaştıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bu hafta yeni bölümde Hayat’ın giydiği siyah kazağın nereden satın alınacağını merak edenler için, detayları sosyal medya adreslerimizden de duyuruyor olacağız.

 

Murat haki triko

aşk laftan anlamaz 25. bölüm muratın trikosu

Murat Haki Triko Markası: “5in1Canpolat”

Aşk Laftan Anlamaz 25’inci bölüm Murat haki triko markası nedir, fiyatı ne kadar ve nereden satın alınır mağaza detayı hakkında da merak edilenleri dizi kıyafetleri ekibi sizler için araştırıyor ve açıklıyor.

 

Aşk Laftan Anlamaz 25. Bölüm 7 Ocak Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok