Aşk Laftan Anlamaz 24. Bölüm Kıyafetleri

aşk laftan anlamaz 24. bölüm kıyafetleri nereden

Aşk Laftan Anlamaz 24. bölüm kıyafet ve dizi sponsorları, Hayat gömlek markası ve Murat kıyafetleri fiyat ve mağaza detayları açıklanıyor. Aşk Laftan Anlamaz kıyafetleri nereden satın alınır sizler için yayınlıyoruz.

Aşk Laftan Anlamaz 24. bölüm kıyafetleri marka ve fiyat detayları her hafta olduğu gibi, dizinin yeni bölüm ardından sayfamızda sizlerle buluşmaktadır. Aşk Laftan Anlamaz Hayat kıyafetleri dizi sponsorları nelerdir, izleyici oldukça merak ediyor. Aşk Laftan Anlamaz 24. bölümde Hayat ve Murat kıyafetleri nereden satın alınır sizler için sayfamızda ve sosyal medya adreslerimizde paylaşıyoruz.

 

Aşk Laftan Anlamaz 24. bölüm kıyafet sponsorları

 

Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Hayat kıyafet kombinleri oldukça dikkat çekiyor. Hayat yeni bölümde kaban, gömlek ve çanta kombinleri ile göz kamaştırıyor. Murat ceket, pantolon, gömlek ve triko kombinleri ile şık bir şekilde ekranda boy gösteriyor.

 

Hayat beyaz kaban

aşk laftan anlamaz 24. bölüm hayatın beyaz kabanı

Hayat Beyaz Kaban Markası

Aşk Laftan Anlamaz 24. bölümde Hayat’ın giydiği beyaz kaban dikkat çekiyor, marka ve fiyatı merak ediliyor. Hayat beyaz kaban nereden satın alınır, kıyafet sponsorları sayfamızda sizlerle paylaşılıyor.

 

Murat yeşil triko

 

Murat’ın ceket ve pantolon takımı ile kombin ettiği yeşil trikosu da diziyi yakından takip edenlerin dikkatini çekiyor. Murat yeşil kazak nereden, amrkası nedir ve fiyatı ne kadar sorularını yanıtlıyoruz.

 

Hayat puantiyeli gömlek

aşk laftan anlamaz 24. bölüm hayatın gömleği

Hayat Pauntiyeli Gömlek Markası

Hayat’ın kıyafetleri arasında 24 Aralık yeni bölümde puantiyeli gömleği dikkatlerden kaçmıyor, oldukça beğeni kazanıyor. Hayat pauntiyeli gömleği markası nedir, hangi mağazada satılıyor ve ne kadar fiyatı merak ediliyor.

 

Hayat pudra kazak

 

Hayat’ın Murat ile yastık savaşı yaptıkları sahnede üzerindeki pudra rengi trikosu da çok beğeniliyor. Hayat pudra rengi kazak hakkında sponsor markalarını sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 

Hayat bordo gömlek

aşk laftan anlamaz 24. bölüm hayatın bordo gömleği

Hayat Bordo Gömlek Markası

Hayat’ın yeni bölümde giydiği gömlek modelleri arasında lacivert çizgili bordo gömleği de dikkatleri üstüne çekiyor. Hayat bordo gömlek nereden satın alınır sizlerle paylaşıyoruz.

 

Hayat puantiyeli çanta

 

Hayat’ın puantiyeli gömlek ile kombin ettiği puantiyeli çantası da çok beğeniliyor. Hayat’ın çantası markası nedir, merak eden ziyaretçilerimizle Aşk Laftan Anlamaz kıyafetleri sayfamızda yayınlanıyor olacak.

 

Hayat gri boğazlı kazak

 

Show TV ekranlarında Aşk Laftan Anlamaz kıyafet sponsorları dizi modasını yakından takip edenler tarafından merak ediliyor. Hayat’ın boğazlı gri kazağı da markasını ve fiyatını, mağaza ve satın alma detaylarını sorgulatıyor.

 

Aşk Laftan Anlamaz 24. Bölüm 24 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok