Aşk Laftan Anlamaz 23. Bölüm Kıyafetleri

aşk laftan anlamaz 23. bölüm kıyafet sponsorları

Aşk Laftan Anlamaz 23. bölüm dizi kıyafetleri ile dikkat çekiyor, Hayat (Hande Erçel) elbise ve ayakkabı markaları merak edilmeye devam ediyor. Aşk Laftan Anlamaz kıyafetleri marka ve fiyat detaylarıyla sayfamızda her Cumartesi sizlerle buluşmaya devam ediyor. Aşk Laftan Anlamaz Hayat kıyafetleri nereden satın alınır öğrenmek için doğru adrestesiniz.

 

Aşk Laftan Anlamaz 23. bölüm kıyafet sponsorları

 

Aşk Laftan Anlamaz dizisinde giyilen kıyafetler markalarını merak ettirmeye devam ediyorken, 17 Aralık yeni bölüm kıyafetleri de marka ve fiyatlarıyla sayfamızda yer alıyor. Aşk Laftan Anlamaz Murat (Burak Deniz) kıyafetleri de izleyicinin beğenisini kazanıyor. Hayat kıyafet sponsorları ile birlikte Aslı ve Murat kıyafetleri de bu hafta sayfamızda açıklanıyor.

 

Hayat yeşil elbise

aşk laftan anlamaz 23. bölüm hayatın elbisesi ve ayakkabısı

Hayat Yeşil Elbise ve Ayakkabı Markası

Aşk Laftan Anlamaz 23’üncü bölümde Hayat giydiği spagetti askılı yeşil elbisesi ile göz kamaştırıyor. Hayat yeşil elbise markasını merak edenlerle paylaşıyor, fiyatı ve mağazası hakkında da bilgilendirme yapıyoruz. Hayat yeşil askılı mini elbisesini yeşil stiletto ayakkabılar ile kombin ediyor.

 

Murat siyah kaban

 

Aşk Laftan Anlamaz Murat kıyafetleri arasında yirmi üçüncü bölümde siyah kaban markası merak edilmekte. Murat siyah kabanı nereden, mağazasını sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Murat siyah kaban markası ve fiyatı sosyal medya adreslerimizden de yayınlanıyor.

 

Aslı mavi dantelli elbise

 

Aslı’nın giymiş olduğu dantelli mavi elbisesi görenleri mest ediyor. Kolsuz trasnparan ve dantel detaylara sahip açık mavi elbise markasını öğrenmek isteyenler için sayfamızda yayınlıyoruz.

 

Hayat gri kazak

aşk laftan anlamaz 23. bölüm hayatın kazağı

Hayat Gri Kazak Markası

Hayat’ın kazak modelleri de her hafta ilgi toplamaya devam ediyor. Hayat gri kazak nereden satın alınır, markasını sizlerle sayfamızda paylaşıyoruz. Hayat’ın giydiği hafif boğazlı kazak ve kaban kombini bu hafta dikkat çeken kıyafetler arasında başta yer alıyor.

 

Aslı mavi kazak, ekoseli etek ve bordo kaban

 

Aslı’nın kombini de görenlerin bu hafta ilgisini çeken Aşk Laftan Anlamaz yirmi üçüncü bölüm kıyafetleri arasındadır. Aşk Laftan Anlamaz 17 Aralık kıyafetleri markalarına yer verirken, Aslı kombinini de açıklıyor olacağız.

 

Aşk Laftan Anlamaz 23. Bölüm Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok