Aşk Laftan Anlamaz 2. Bölüm Kıyafetleri

Aşk Laftan Anlamaz 2. bölüm dizi sponsorları

Aşk Laftan Anlamaz Hayat kıyafetleri, Hande Erçel kombinleri ne marka ve fiyatları. Aşk Laftan Anlamaz dizi sponsorları fiyat ve marka detayları satın almak isteyenlerle buluşuyor.

Aşk Laftan Anlamaz Hande Erçel kıyafetleri daha ilk bölümden dikkatleri çekti. Aşk Laftan Anlamaz 2. bölümde giyilen Hayat kıyafetleri de göz kamaştırıyor. Aşk Laftan Anlamaz dizi sponsorlarını açıklıyoruz.

 

Aşk Laftan Anlamaz 22 Haziran 2. bölümde giyilen dizi kıyafetleri marka ve fiyat bilgileri ile birlikte galerimizde derlendi. Dizide başrol oynayan Hande Erçel kombinleri hangi mağazada ne kadar fiyata satılıyor, meraklısı ile buluşturuyoruz.

 

Aşk Laftan Anlamaz 2. bölüm kıyafetleri markaları

 

Show TV ekranlarında Perşembe Çarşamba akşamları yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz kıyafetleri markalarını açıkladık. Aşk Laftan Anlamaz Hande Erçel dizi kıyafetleri hakkında merak edilenleri sayfamızdan öğrenme şansını yakalayın. Dizinin sevilen karakteri Hayat bu hafta elbise, takı aksesuar modelleri ile beğeni topladı.

 

Hayat straplez mini kırmızı elbise

Aşk Laftan Anlamaz 2. bölüm Hayat'ın giydiği mini kırmızı elbise

Hande Erçel (Hayat) kırmızı straplez mini elbise markası: “Süleyman Tezcan”

Hayat’ın giydiği kırmızı straplez mini elbise şıklığı ile gözlerimizi kamaştırıyor. Süleyman Tezcan imzası taşıyan bu elbise altına Hayat kırmızı ayakkabı tercih ederken, dore ile beyaz renkten oluşan bir el çantası ile kombinin tamamladı.

 

Hayat kırmızı sallantılı küpe

 

Hayat’ın straples kırmızı elbisesi ile kullandığı kırmızı sallantılı küpe marka ve fiyatını mera ettirdi. Hayat kırmızı küpe markası açıklanıyor.

 

Hayat çizgili mavi ceket

 

Sevilen dizinin ikinci bölümünde Hayat kombinleri arasında çizgili mavi ceket de çok beğenildi. Hayat’ın giydiği çizgili mavi ceket hangi mağazada satışta olduğuna dair bilgileri sizlerle buluşturmaya çalışacağız.

 

Didem desenli büstiyer

 

Şıklığı ile dizide göz kamaştıran bir diğer isim de, Didem oluyor. Didem’in resim desenli boğaz detaylı büstiyeri markası da merak edildi. Tuğçe Karabacak kıyafetleri arasında 2’inci bölüme damga vuran bu bluzun marka, fiyat ve satın al detayları sayfamızda yerini bulacaktır.

 

Hayat yeşil gömlek ve mini etek

Aşk Laftan Anlamaz 2. bölüm Hayat'ın giydiği yeşil mini etek

Hande Erçel (Hayat) yeşil mini etek markası: “Selma Çilek”

Hayat’ın su yeşili rengindeki gömleği ve aynı renge hakim mini eteği kombini de çok tutuldu. Hayat su yeşili mini etekte çizgi detayları göze çarpıyor. Hayat’ın giydiği yeşil mini etek Selma Çilek imzası taşıyor. Yeşil gömlek marka ve fiyatına da galerimizden ulaşabilirsiniz.

 

Hayat mavi ceket

 

Hayat’ın bebe mavisi ceketi de görenlerin hoşuna gitti. Hayat açık mavi ceketi markası ise Koton’dur Koton mağazalarından bu ceketi satın alabilirsiniz.

 

Aşk Laftan Anlamaz 2. Bölüm 22 Haziran Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok