Aşk Laftan Anlamaz 12. Bölüm Kıyafetleri

Aşk Laftan Anlamaz 12 bölüm dizi sponsorları

Aşk Laftan Anlamaz 28 Eylül 12. bölüm kıyafetleri markası, fiyatı ve nereden satın alınır açıkladık. Aşk Laftan Anlamaz Hayat abiye, bluz ve pantolon kombinleri kıyafet sponsorları sizlerle.

Aşk Laftan Anlamaz 12. bölüm Hayat kıyafetlerinin markalarını merak edenler için sayfamızda paylaştık. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Hayat kombinleri ile göz kamaştırıyor. Aşk Laftan Anlamaz 28 Eylül dizi kıyafet sponsorlarına galerimizden Aşk Laftan Anlamaz kıyafetleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Aşk Laftan Anlamaz 28. bölüm dizi sponsorları

 

Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Hayat abiye elbise markasını merak ettirdi. Çok şık bir kıyafet seçimi ile karşımıza çıkan Hande Erçel, bu hafta güzelliği ile göz kamaştırdı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölüm dizi sponsorları ile birlikte, kıyafetlerin fiyatlarını da açıklıyoruz.

 

Hayat siyah bol paça pantolon

 

Aşk Laftan Anlamaz 28 eylül yeni bölümde Hayat siyah pantolonu markasını sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Hayat siyah bol paça pantolonu ile kullandığı beyaz bluzu Süleyman Tezcan imzalıdır.

 

Hayat siyah peplum bluz

aşk laftan anlamaz 12. bölüm hayat bluzu

Hande Erçel (Hayat) Siyah Peplum Bluz Markası: “Lefon”

Hayat’ın mor pantolon üzerine giydiği siyah peplum bluzu çok şık. Hayat’ın kullandığı siyah bluz nereden satın alınır sorularına sayfamızda yer verdik.

 

Hayat simli uzun abiye

aşk laftan anlamaz 12. bölüm hayat abiye

Hande Erçel (Hayat) Simli Uzun Elbise Markası: “Zeynep Ökmen”

Hayat’ın sim detaylı derin göğüs dekolteli uzun abiye elbisesi şüphesiz yeni bölüme damga vuruyor. Hayat’ın giydiği abiye elbise markasına da galerimizden ulaşabilirsiniz. Hayat sim detaylı uzun elbisesi çok hoş bir mücevher kolye ile tamamlandı.

 

Hayat pembe askılı bluz

 

Hayat’ın v yaka detaylı pembe bluzu da gözden kaçmadı. Hayat pembe bluzu nereden satın alınır sorularınıza sayfamızda yanıt veriyoruz. Hayat pembe v yaka bluzu markası ile fiyatını da öğrenmenizi sağlıyoruz.

Aşk Laftan Anlamaz 12. Bölüm 28 Eylül Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok