Arkadaşlar İyidir KIYAFET, FRAGMAN, OYUNCULAR, SENARYO

Kıyafetler

Arkadaşlar iyidir kıyafetleri

Oyuncular

Arkadaşlar iyidir oyuncuları

Fragmanlar

Arkadaşlar iyidir fragmanları

Arkadaşlar İyidir oyuncuları, senaryosu ve kıyafetleri markaları sayfamızda yayınlandı. Arkadaşlar İyidir oyuncu kadrosu ve konusu ile ekran başına kilitliyor. Arkadaşlar İyidir dizisi fragmanları, kıyafet sponsorları ve Seda, Eren, Merve, Gizem, Yunus kimdir tüm detaylar Dizi Kıyafet farkıyla açıklandı.

Arkadaşlar İyidir Senaryosu (Konusu)

 

Zengin oyuncu kadrosu ile Show TV’nin yeni sezon dizisi Arkadaşlar İyidir konusu ve kıyafetleri ile özellikle de gençleri ekran başına kilitleyecek. Yönetmenliğini Zeynep Günay Tan’ın yaptığı, senaryosunu Ekin Atalar’ın yazdığı Arkadaşlar İyidir konusuna ve oyuncularına göz atalım.

 

Aslı Melisa Uzun (Seda), İdris Nebi Taşkan (Eren), Su Kutlu (Gizem), Akın Akınözü (Yunus), Hayal Köseoğlu (Merve), Emre Karayel, Didem İnselel ve Neslihan Yeldan Arkadaşlar İyidir dizisi oyuncuları arasında yer alan isimlerdir. Seda, Eren, Merve ve Yunus üniversitenin hazırlık sınıfından çok iyi anlaşan dört arkadaştır.

 

Hazırlığı tamamlayıp birinci sınıfa geçen bu dörtlünün arasında Seda’nın çocukluk arkadaşı Gizem’de katılınca dengeler değişmeye başlar. Geçmişin hayaletleri, hayatın zorlu şartları 5 arkadaş için bir sınavdır. Hayatın tüm zorlu cephesinde tek başlarına savaşacak olan bu beşli için, arkadaşlık yaralarını saracak mıdır?

 

Yapım: O3 Medya
Yönetmen: Zeynep Günay Tan (Genel Yönetmen), Deniz Koloş (Yönetmen)
Senaryo: Ekin Atalar

 

Arkadaşlar İyidir Oyuncu Kadrosu

 

Aslı Melisa Uzun (Seda)

 

Doğum Tarihi: 28 Temmuz 1995
Doğum Yeri: Ankara
Eğitimi: Köln Üniversitesi – Hukuk Bölümü
Rol Aldığı Diziler: Arkadaşlar İyidir

 

Seda Kimdir?

 

Okuduğu üniversitede çok popüler bir genç kızdır. Arkadaş grubundan Eren’e aşık olan Seda, bu hislerini sadece Merve’ye anlatabilmiştir. İyi niyetli ve yardımsever olması ile bilinir. Seda üniversite birinci sınıfa geçtiğinde çocukluk arkadaşı Gizem ile karşılaşır ancak bu arkadaşlıkları çocukluğunda ki gibi sürmez.

 

İdris Nebi Taşkan (Eren)

 

Doğum Tarihi: 1997
Doğum Yeri: İstanbul
Rol Aldığı Diziler: Arkadaşlar İyidir, Poyraz Karayel, Muhteşem Yüzyıl.

 

Eren Kimdir?

 

Yaşadığı çocukluk travmaları, ruhunda açılan yaralar Eren’in hep tek başına halletmesi zorunda olduğu sorunlardı. Kız kardeşi ve annesi ile birlikte yaşayan Eren, okulda çok popüler bir gençtir ancak hiç aşık olmamıştır. Hem masumiyeti ve saflığı aramakta hem de zaman zaman tehlikeli sularda yüzmeyi sevmektedir.

 

Su Kutlu (Gizem)

 

Doğum Tarihi: 1991
Doğum Yeri: İstanbul
Rol Aldığı Diziler: Arkadaşlar İyidir, Güzel Köylü, Çalışkuşu, Ali Ayşeyi Seviyor, Hayatımın Rolü.

 

Gizem Kimdir?

 

Babasının ölümünden sonra bir türlü toparlanamayan Gizem, kendisini unutup annesini toparlamakla meşguldür. Üniversiteye başlayan Gizem, orada çocukluk arkadaşı Seda ile karşılaşır ve onların grubuna girer. Ancak bu Gizem için yeni bir başlangıç mı yoksa geçmişle yüzleşme midir?

 

Akın Akınözü (Yunus)

 

Doğum Tarihi: 1990
Doğum Yeri:
Eğitimi: CRAFT Oyunculuk Atölyesi
Rol Aldığı Diziler: Arkadaşlar İyidir, Muhteşem Yüzyıl Kösem.

 

Yunus Kimdir?

 

Ailesinde tek üniversiteyi kazanan kişi Yunus’tur. Bu nedenle herkesin ondan beklentileri çok yüksektir. Ancak babasının hastalığı sebebiyle büyük bir aile sırrı ortaya çıkacaktır. İstanbul’da tek başına yaşamaya alışan Yunus’a Eren yardım eli uzatacaktır.

 

Hayal Köseoğlu (Merve)

 

Doğum Tarihi: 1992
Doğum Yeri:
Eğitimi: Aydın Güzel Sanatlar Fakültesi
Rol Aldığı Diziler: Arkadaşlar İyidir, Muhteşem Yüzyıl, Aşkı Memnu, Mahallenin Muhtarları, Ruhsar.

 

Merve Kimdir?

 

Esprili ve güler yüzlü bir genç kızdır. İçi kıpır kıpır enerjisi hiç bitmeyecek gibidir. Annesi eski Türkiye Güzeli’dir ve kendini de çirkin ördek yavrusu gibi hisseder. Hiç erkek arkadaşı olmamış, dış güzelliğe fazla önemseyen Merve, en yakın arkadaşı Seda’nın güzelliğini ve modayla olan ilgisinin kendisini geri plana attığını düşünür.

 

Emre Karayel (Tarık)

 

Doğum Tarihi: 18 Ekim 1972
Doğum Yeri: Osmaniye
Eğitimi: Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü
Rol Aldığı Diziler: Arkadaşlar İyidir, 1 Erkek 1 Kadın, Kurtlar Vadisi Pusu, Başka Dilde Aşk, Gümüş, Bir İstanbul Masalı, Kuzenlerim, Bizim Evin Halleri.

 

Tarık Kimdir?

 

İnce ruhlu ve melankolik bir adam olan Tarık, gençlerin üniversiteden hocalarıdır. Sevdiği ve hayatına giren herkesi kaybettiği için, kimseye bağlanmak istemez. Duygularını içinde yaşamayı tercih eden Tarık Hoca, uzun bir aradan sonra ilk kez kendini Eren’e anlatır.

 

Ece Dizdar (Leyla)

 

Doğum Tarihi: 13 Mayıs 1979
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi
Rol Aldığı Diziler: Arkadaşlar İyidir, Beş Kardeş, Güneşi Beklerken, Şubat.

 

Leyla Kimdir?

 

Merve’nin annesi olan Leyla, eski Türkiye ikinci güzelidir. Oldukça varlıklı bir iş adamıyla evlenince hiç çalışmaya ihtiyacı olmamıştır. Ancak bu evlilik boşanma ile son bulsa da, kızı için eski eşiyle hala görüşmeye devam eder.

 

Didem İnselel (Ayşe)

 

Doğum Tarihi: 13 Temmuz 1976
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: Akademi İstanbul Radyo Televizyon Bölümü
Rol Aldığı Diziler: Arkadaşlar İyidir, O Hayat Benim, Beni Böyle Sev, Sende Gitme, Kavak Yelleri.

 

Ayşe Kimdir?

 

Seda’nın annesi olan Ayşe, güler yüzlü, iyi niyetli ve dışa dönük bir kadındır. Mutlu bir hayatı vardır ve çalışmayı çok sever. Kızı çocukluk arkadaşı ile bir araya gelince, annelerde buluşmaya karar. Ancak bu buluşma her şeyi yerle bir edecektir.

 

Neslihan Yeldan (Candan)

 

Doğum Tarihi: 25 Şubat 1969
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü
Rol Aldığı Diziler: Arkadaşlar İyidir, Kiraz Mevsimi, Kuzey Güney, Kavak Yelleri, Sahte Prenses.

 

Candan Kimdir?

 

Orta halli bir ailenin kızı olan Candan, hep zengin olmanın hayalini kurmuştur. Bu hayali hemşirelik yaptığı dönemlerde kalp cerrahı ile evlenmesiyle gerçekleşir. Ancak kocasını kaybedince eski hayatına dönmek zorunda kalır ve psikolojisi alt üst olur. Şimdi ise o zengin yıllarına dönmek için yapamayacağı şey yoktur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok