Akın Işık Kim?

içerde dizisi 4. bölüm akın ışık kimdir

Akın Işık kim? içerde dizisi yeni karakter Akın Işık, izleyici kitlesi tarafından merak konusu oldu. İçerde Akın Işık hakkında bilgiler ve dizinin geri kalan bölümlerindeki rolü.

İçerde dizisi son bölümde Köstenceli Akın Işık karakteri izleyici kitlesi arasında merak konusu oldu. Dizinin yeni karakteri olacak olan İçerde Akın Işık hakkında bilgiler ve merak edilen detaylar sayfamızda açıklanıyor.

 

İçerde dizisinin 4. bölümünde Sarp, Celal Baba ile buluşması beklenen kişinin kim olduğunu öğrenmenin peşine düşer. Ancak Celal Baba’nın Sarp’a verdiği ceza nedeniyle  bu sırrı öğrenmesi çok zordur. Çünkü Sarp artık çetenin içinde değil, Celal Baba’nın karısı ve oğlunun isteklerini yerine getirmekle meşguldür. Aldığı bu ceza karşısında Sarp, büyük bulaşmaya gelecek olan kişinin adını öğrenmenin çeşitli yollarını arar.

 

Karamsarlığa kapılmayan Sarp, kardeşinin yaşayıp yaşamadığını öğrenmesi ve gizli polislik görevinde başarılı olması için bu ismi öğrenmesi şarttır. Celal Baba’nın karısı Yeşim büyük buluşmaya gelecek olan kişi için hediye almaya gider. Sarp bu hediye alma işini fırsat bilerek Yeşim’in ağzından laf almaya çalışır. Ancak Yeşim’de bu isimden habersizdir.

 

Yeşim’in alacak olduğu hediyeyi küçük bulan Sarp, daha iyi bir hediye almayı önerir. Hediye edilecek olan kişinin isminin baş harflerinin taşıyan altın bir çakmak almasını Yeşim’e önerir.

 

Yeşim, Celal Baba’nın büyük misafirinin ismini öğrenmek için Melek’i arar. Melek , Yeşim’e güvenerek bu ismin Akın Işık olduğunu söyler.  Sarp amacına ulaşmıştır. Celal Baba’nın adı sır gibi saklanan büyük misafirinin Akın Işık olduğunu öğrenir.

 

Sarp, adı sır gibi saklanan kişinin Köstenceli Akın Işık olduğunu öğrendi. Köstenceli Akın Işık, uluslar arası bir kaçakçıdır. Peki şimdi ne olacak? Akın Işık kim? hangi oyuncu canlandıracak ve dizideki rolü ne olacak. Tüm detayları önümüzde ki hafta öğrenmiş olacağız.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok