Adı Mutluluk KIYAFET, FRAGMAN, OYUNCULAR, SENARYO

Adı Mutluluk dizisi yeni bölüm kıyafetleri ve markaları ile Adı Mutluluk oyuncuları, senaryosu ve fragmanları sayfamızda. Adı Mutluluk sponsorları elbise, çanta, ayakkabı ve takı markaları tüm detaylarıyla birlikte her hafta DiziKiyafet.Com farkıyla sizler için açıklanıyor.

kıyafetler     oyuncu

Adı Mutluluk Senaryosu (Konusu)

Başrollerinde Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım’ın yer aldığı yaz dizisi olarak başlayan Adı Mutluluk senaryosu (konusu) ile son dönemlerin en çok beğenilen romantik komedi dizisi oldu. Adı Mutluluk dizisi her Salı akşamı Fox TV ekranında yayınlanmaktadır.

Süreç Film yapımcılığında izleyici ile buluşan Adı Mutluluk dizisinin yönetmen koltuğunda Erol Özlevi oturuyor. Senaryosunu ise Aksel Bonfil ve Hakan Bonomo birlikte kaleme alıyor.

Ezgi Eyüboğlu dizide babasının sözünden hiç çıkmayan ve kendi kararlarını almaya cesareti olmayan bir genç kızı canlandırıyor. Kaan Yıldırım ise, annesinden başka kimseye değer vermeyen ve borçları yüzünden İzmir’in mafya babasından kaçmaya çalışan Batu karakterine hayat veriyor.

Kumsal, girdiği üniversite sınavından çok iyi puan almıştır. Babasından gizli olarak İstanbul Dünya Üniversitesini burslu olarak kazanmıştır. Durumları çok iyi olan Kumsal’ın babası, kızının yanında İzmir’de özel bir üniversitede okumasını ister. Ancak Kumsal’ın hayalleri başkadır. Babasının daha önce hiç sözünden çıkmayan Kumsal, ilk defa babasına karşı gelir.
Babasına karşı geldiği gün Batu ile tanışır. Batu’da ona İstanbul’da üniversite kazandığını söyler ve birlikte kaçış planı yaparlar. Batu, peşindeki mafyadan kurtulmak için Kumsal’ı kullanır. Kumsal Batu’ya inanarak onunla birlikte İstanbul’a kaçar.

Kumsal için artık her şey yeniden başlar. Kendi ayakları üstünde durmayı öğrenecek, yalnızlıkla başa çıkabilecek ve hayal kırıklıklarını da öğrenecektir.

Yapım: Süreç Film
Yönetmen: Erol Özlevi
Proje Genel Koordinatörü: Asena Bülbüloğlu
Senaryo: Aksel Bonfil – Hakan Bonomo
Yapımcı: Ali Gündoğdu
Görüntü Yönetmeni: Ömer Kılınç

 

Adı Mutluluk Oyuncu Kadrosu

 

Ezgi Eyüboğlu (Kumsal Güçlü)

Doğum Tarihi: 15 Haziran 1988
Doğum Yeri: Ankara
Eğitimi: Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi
Rol Aldığı Diziler: Adı Mutluluk, Ulan İstanbul, Yasak, İntikam, Yalan Dünya, Sudan Bıkmış Balıklar, Muhteşem Yüzyıl, Kalbim Seni Seçti ve Arka Sokaklar.

Kumsal Güçlü Kimdir?

Çalışkan, zeki, başarılı, saf ve naif bir kız olan Kumsal, İzmirlidir. Tek istediği İstanbul’da kazandığı okulda okumaktır. Ancak babası, kızının yanından ayrılmasını istemediğinden onun İstanbul’a gitmesine izin vermez. Her zaman babasının sözünü dinleyen Kumsal, bu kez Batu’nun da yardımıyla hayallerinin peşinden gitme cesaretini bulur ve babasına karşı gelerek İstanbul’a kaçar.

Kaan Yıldırım (Batu Değirmenci)

Doğum Tarihi: 24 Aralık 1986
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: İngiltere Londra Brunel Üniversitesi Pazarlama Bölümü mezunu.
Rol Aldığı Diziler: Adı Mutluluk, Ulan İstanbul ve Kayıp.

Batu Değirmenci Kimdir?

İzmirli bir genç olan Batu, zeki, plancı, duygusal ve adaletli biridir. Hayatındaki en değerli varlığı annesidir. Borçları nedeniyle Tatlı’dan kurtulmanın yolunu arar ve çareyi Kumsal’da bulur. Kumsal’ın aklını çelerek birlikte İstanbul’a kaçarlar. Kumsal’ın kazandığı okulda çalışan amcasının yardımıyla o da okul hayatına geri döner.

Ceyhun Mengiroğlu (Eren Yüksel)

Doğum Tarihi: 1986
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: Turizm ve Otelcilik mezunu.
Rol Aldığı Diziler: Adı Mutluluk.

Eren Yüksel Kimdir?

Yakışıklı, zengin, iyi niyetli ve eğlenceli bir genç olan Eren, okulun su takımının kaptanıdır. Okulda ki tüm kızların gözdesi olan Eren, Dolunay ile sevgilisidir. Fakat Dolunay’ı da çok sevdiği söylenemez. Dolunay’ın baskın ve kıskanç tavırları ilişkilerini zedeler.

Zeynep Bastık (Gonca Gül Duran)

Doğum Tarihi: 1992
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: İzmir lise mezunu.
Rol Aldığı Diziler: Adı Mutluluk.

Gonca Gül Duran Kimdir?

Özü sözü bir, lafını sakınmayan ve asla gülmeyen bir kızdır. Ona deli gibi aşık olan Zeki, Gonca Gül’ü güldürmek için çok çabalar ama başarılı olduğu da söylenemez. Adı Gonca Gül olsa da, ona Gül diye seslenilmesinden hiç hoşlanmaz. Kendisine sadece Gonca denmesini ister. İçine kapanık biri olduğundan dolayı Sera dışında pek arkadaşı yoktur.

Aslı Bekiroğlu (Sera Yüksel)

Doğum Tarihi: 1997
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: Bahçeşehir üniversitesi beslenme ve diye tetik bölümü.
Rol aldığı diziler: Adı Mutluluk ve Beni Böyle Sev.

Sera Yüksel Kimdir?

Eren’in kız kardeşidir. Çok sevimli ve sempatik bir genç kız olan Sera, Kumsal’ın en yakın arkadaşı olur. Resme yeteneği vardır ve ailesinin zenginliğini her tür ortamda kullanmayı da çok iyi bilir.

Orçun İynemli (Tatlı)

Doğum Tarihi: 10 Ekim 1979
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: İstanbul Devlet Tiyatroları
Rol Aldığı Diziler: Adı Mutluluk, Avrupa Yakası, Koçum Benim, Hırsız Polis

Tatlı Kimdir?

İzmirlilerin önünde saygıdan düğmelerini iliklediği ve aynı zamanda da herkesin çok korktuğu mafya babası olan Tatlı, kültürlü ve zeki bir adamdır. Kadınlarla da arası çok iyidir ve tatlı dili ile tanınır. Kendisine Batu’nun borcu vardır ve borcunu tahsil etmeden de Batu’nun peşini bırakmayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 Yorum

 1. hebun dedi ki:

  kumsal ile batu çok yakışıyor

 2. yusuf caymaz dedi ki:

  Eğer FinaLden Sonra Devam EderseLer izLeyici Daha Sızk Çok oLcak Diye düşünüyorum..

 3. yusuf dedi ki:

  Dizi çok güzeL müthiş Yani .. çok erken FinaL BuLuyor.. Diziyi izLeyince İnsan Değişiyor..Oyuncu Kadrosu Çok iyi… 😀

 4. duygu dedi ki:

  ben bu diziyi hep bakıyorum ve tekrardan da izliyorum ve bu dizi çok güzel