Adı Mutluluk 14. Bölüm Kıyafetleri

Adı Mutluluk 14. bölüm dizi kıyafetleri, giyimleri ve sponsorları, Sera sarı ve kırmızı elbise markası, Kumsal kot gömlek ve pantolon ne marka açıklandı.

Adı Mutluluk yeni bölüm dizi kıyafetlerinin markaları açıklandı. Sevilen dizide giyilen 14. bölüm kıyafetleri sizlerle buluşuyor. Adı Mutluluk 14. bölüm 23 Eylül kıyafetleri ne marka öğrenmek için galerimizi gezebilir ve Adı Mutluluk kıyafetleri bölümüne göz atabilirsiniz.

 

Adı Mutluluk Ezgi Eyüboğlu ve Aslı Bekiroğlu kombinleri ile sıkı takipte. Sevilen dizinin iki karakteri Sera ve Kumsal elbise modelleri, bluz ve pantolon kombinleri markaları ile beğeni kazanıyor. Sera bu hafta giydiği sarı elbisesi ile göz kamaştırıyor. Sera’nın sarı elbisesi ne marka sizler için açıkladık. Sera sarı elbise modeline hem galerimizden daha detaylı bir şekilde göz atabilir ve markası hakkında da fikir edinebilirsiniz.

 

Aslı Bekiroğlu (Sera) kırmızı elbisesinin markası: "Hayal Tasarım"

Aslı Bekiroğlu (Sera) kırmızı elbisesinin markası: “Hayal Tasarım”

Sera yeni bölümde giydiği kırmızı elbisesi ile de göz kamaştırıyor. Sera kolsuz kırmızı mini elbisesi ile göz kamaştırıyor. Sera’nın giydiği elbiselerin markalarını sizlerle buluşturduğumuz bu hafta da, yine çok şık kıyafetleri başarılı bir şekilde üzerinde taşıyor. 14’üncü bölümde Sera’nın giydiği kırmızı elbise markasını öğrenmek için doğru adrestesiniz.

 

Kumsal gri triko modeli ile dikkat çekiyor. Kumsal’ın gri kazağı üzerine taktığı sarı çiçekli kolye modeli de çok şık ve göz alıcı. Dikkat çekici kolye modelleri takmayı seven bayanlar Kumsal çiçekli sarı kolyesine bayılacak. Kumsal sarı kolyesi, gri triko ve siyah pantolon kombini beğeni kazanacak.

 

Kumsal’ın bu hafta şarkı söylerken giydiği kot gömleği ve kot pantolonu kombinleri de dikkat çekiyor. Kumsal denim gömleği ne marka öğrenmek için galerimize göz atmanız yeterli olacakken, Kumsal’ın kot pantolon modelini de sizlerle sayfamızda buluşturmakla kalmıyor markasını da açıklıyoruz.

 

Adı Mutluluk son bölüm dizi kıyafetleri markaları, 23 Eylül giyim sponsorları ve yeni bölüm Kumsal kombinleri için buyurun galerimizde gezinmeye. Kumsal, Sera kıyafetlerine diğer ünlülerin kıyafetleri de eklenmeye devam edecek.

 

Adı Mutluluk 14. Bölüm 23 Eylül Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok