Adı Mutluluk 10. Bölüm Kıyafetleri

Adı Mutluluk giyimleri, Adı Mutluluk dizisi kıyafetlerinin markaları ve Adı Mutluluk Kumsal beyaz elbise, Sera straplez elbise Gonca kıyafetleri markaları ile Eren ve Batu takım kombinleri dizi sponsorları sizlerle buluşuyor.

Adı Mutluluk 25 ağustos 10. bölümü ile ekranlarda yine dizi kıyafetleri ile fırtınalar estirecek. Yeni bölümde Kumsal’ın giydiği beyaz elbise ve Sera’nın giydiği yeşil elbise şıklığı ile göz kamaştırıyor. Adı Mutluluk 10. bölüm dizi kıyafetleri arasında Ezgi Eyüboğlu her hafta olduğu gibi bu hafta da ünlü tasarımların markalarından giyiniyor. Adı Mutluluk dizi sponsorları bu hafta da merak edilecek ve giyim sponsorları kimlerdir öğrenmek isteyenler için Adı Mutluluk kıyafetleri sayfamızda açıklayacağız.

Adı Mutluluk 10. bölümde Kumsal kalın askılı beyaz elbisesi içinde büyülüyor. Kumsal’ın mini beyaz elbisesi yeni sezonda beğeni kazanacak dizi kıyafetleri başında geliyor. Kumsal’ın giydiği beyaz elbise modeli yaz aylarında birçok genç kızın gardırobunda yer vermek istediği parçalar arasında.

Ezgi Eyüboğlu (Kumsal) kalın askılı kare yaka beyaz elbise

Ezgi Eyüboğlu (Kumsal) kalın askılı kare yaka beyaz elbise

Sera (Aslı Bekiroğlu) ise straplez, göğüs kısmında düğme detayları bulunan kıyafeti ile çok hoş. Sera’nın denemiş olduğu su yeşili elbise modeli de görenlerin hoşuna gidecek bir kıyafettir. Sera yeni bölümde bluz, etek ve pantolon kombinleri ile her hafta olduğu gibi dikkat çekmeye devam ediyor.

Sera ve Kumsal kadar Gonca’nın (Zeynep Bastık) giyimleri de ilgi görüyor. Goncagül yeni bölümde giydiği payetli kıyafeti ile çok hoş. Goncagül’ün payetli elbisesi görenlerden tam not alacak bir seçim. Goncagül giyimleri her hafta ilgi görmeye devam ediyor. Goncagül’e deli gibi aşık olan Zeki gömlek, pantolon ve t-shirt modelleri markalarına sayfamızdan ulaşabilecek.  Zeki2nin son bölümde giyimleri de dikkat çekecek.

Dolunay da şıklığı ile göz kamaştıran bir isim. Dolunay’ın giydiği dans kıyafetleri özellikle de dans eden genç kızların dikkatinden kaçmıyor. Günlük hayatta da Dolunay kıyafetlerine rastlamak mümkün. Dolunay’ın onuncu bölümde giydiği beyaz t-shirt ve siyah kapri tayt kombini yine sevilecek. Dolunay son dönemlerde giydiği elbise ve tulum modelleri ile adından şıklık ile söz ettirdi.

Yeni bölüm kıyafetlerinin markalarına Adı Mutluluk sayfamızdan ulaşabilir ya da galerimizi ziyaret ederek görsellerin altında yer alan açıklamalar bölümünden göz atabilirsiniz. Son bölümde ünlülerin kıyafetleri günlük hayatımıza ve özel gecelerimize şıklık katacak. Buyurun galerimizden Adı Mutluluk kıyafetlerine göz atalım.

Adı Mutluluk 25 Ağustos 10. Bölüm Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok