Adı Efsane

Kıyafetler

Adı Efsane kıyafetleri

Oyuncular

Adı Efsane oyuncuları

Adı Efsane kıyafetleri, diz sponsorları ve oyuncu kadrosu hakkında merak edilenleri sizlerle paylaştık. Adı Efsane kıyafet sponsorları, yeni bölüm fragmanları ve Adı Efsane dizisinde giyilen kıyafetler nereden sorularınızın yanıtı bu sayfada. Adı Efsane oyuncuları, senaryosu (konusu) ve kim kimdir sorularınızın cevabı sizlerle.

 

Adı Efsane dizisi her cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Dizinin yeni bölüm kıyafetleri markalarına ve fiyat detaylarına, mağazalarıyla birlikte yer veriyoruz. Adı Efsane konusu nedir, kimler oynuyor ve oyuncuların biyografisi açıklandı.

 

Adı Efsane dizisinin başrollerinde Erdal Beşikçi, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer yer almaktadır. Eski bir baksetbolcuyu canlandıran Erdal Beşikçi, dizi kıyafetleri ile dikkat çekiyor. gökçe Bahadır’ın edebiyat öğretmeni olduğu dizide, Rojda Demirer ise Erdal Beşikçi’nin baldızını canlandırmaktadır.

 

Adı Efsane Senaryosu (Konusu)

 

Kariyerinin zirvesinde iken geçirdiği trafik kazası sonucu basketbol hayatı son bulan Tarık (Erdal Beşikçioğlu) çocukları da dahil sahip olduğu her şeyi yitirir. Hayata karşı tüm güvenini kaybettiği anda karşısına muhteşem bir fırsat çıkar. Bu fırsat sayesinde çocuklarının velayetini yeniden kazanma şansını yakalar.

 

Yapım: D Yapım
Yapımcı: Müge Turalı Pak – Ayşe E. Durmaz
Drama Koordinatörü: Emel Sakarya Aksoy
Yönetmen: Devrim Yalçın
Uygulayıcı Yapımcı: Ebru Sakal
Senaryo: Tunus Taşçı, Nazlı Sunlu, Hilal Yıldız
Görüntü Yönetmeni: Kemal Sözen
Sanat Yönetmeni: Aynur Topalak
Müzik: Alpay Göltekin

 

 

Adı Efsane Oyuncu Kadrosu

 

 

Erdal Beşikçioğlu (Tarık)

 

Doğum Tarihi: 5 Ocak 1970
Doğum Yeri: Ankara
Eğitimi: Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı
Rol Aldığı Diziler: Adı Efsane, 46 Yok Olan, Leyla ile Mecnun, Behzat Ç., Es-Es.

 

Tarık Kimdir?

 

40 yaşında olan milli basketbolcu olan Tarık, spor kariyerini geçirdiği bir kaza sonucu kaybeder. Bu kaza onun hayatında büyük bir değişikliğe yol açar. Sahip olduğu ne varsa elinden uçup gider. Çocuklarının velayetini de kaybettikten sonra, geri kazanmak için önüne çıkan son bir şansı değerlendirmeye karar verir. Tarık yeni hayatına artık basket koçu olarak devam eder.

 

Gökçe Bahadır (Bahar)

 

Doğum Tarihi:9 Kasım 1981
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: Müjdat Gezen Sanat Merkezi
Rol Aldığı Diziler: Adı Efsane, Hatırla Gönül, Aramızda Kalsın, Kayıp Şehir, Beşer Beşer, Yaprak Dökümü, Hayat Bilgisi, Beşik Kertmesi, Tatlı Hayat.

 

Bahar Kimdir?

 

Güzeller güzeli edebiyat öğretmeni Bahar, eğitime ve hayata bakış açısı yönünden sürekli Tarık ile zıtlaşır. Tarık ile aynı zamanda atanmıştır ve onun hayatında en önemli şey, çocukların okuyup kendilerine parlak bir gelecek hazırlamalarıdır.

 

Rojda Demirer (Seçil)

 

Doğum Tarihi: 12 Ağustos 1980
Doğum Yeri: Ankara
Eğitimi: Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı
Rol Aldığı Diziler: Adı Efsane, Kördüğüm, Acil Aşk aranıyor, Alev Alev, Elde Var Hayat, Geniş Aile, Melekler Korusun.

 

Seçil Kimdir?

 

Tarık’ın baldızı olan Seçil, galeri sahibi bir heykeltıraştır. Tarık’ın kızları, yeğenleri Melis ve Zeynep için en doğru olanın babalarından uzak kalmaları olduğuna inanır. Hırslı, disiplinli ve kontrolcü bir karaktere sahiptir. İçten içe aşk acısı çeken Seçil, hayallerine bir gün kavuşacağına inanır.

 

Almila Ada (Melis)

 

Doğum Tarihi: 1 Ocak 1996
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: İstanbul Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı
Rol Aldığı Diziler: Adı Efsane, Kırgın Çiçekler.

 

Melis Kimdir?

 

Tarık’ın büyük kızı olan Melis, 17 yaşında bir kolej öğrencisidir. Onun en büyük arzusu babasının kız kardeşinden ve kendinden vazgeçmediğini görmektir. Tanıştığı Hakan, onun 2 yıllık sevgilisi Kıvanç’la olan aşkını sorgulamasına neden olur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok