Adı Efsane 9. Bölüm Kıyafetleri

Adı Efsane 9. bölümde giyilen kıyafetler

Adı Efsane kıyafetleri, 9. bölüm dizi sponsorları ve Adı Efsane dizisinde giyilen kıyafetlerin markaları açıklanıyor. Melis mont, Seçil bluz ve Bahar ceket markası, fiyatı ve mağazası sizler için yayınlanıyor.

Adı Efsane dizisi kıyafetleri markaları merak edilmeye devam ederken, 25 Mart Adı Efsane 9. bölüm kıyafetleri marka ve fiyatları da mağaza bilgileriyle sizlerle paylaşılmaya devam ediyor. Adı Efsane Bahar, Seçil, Melis ve Tarık kıyafet sponsorlarına sayfamızdan ulaşabileceksiniz. Yeni bölüm Adı Efsane kıyafetleri sizler için buradan açıklanıyor.

 

Adı Efsane 9. bölüm kıyafet sponsorları

 

Kanal D ekranlarında her cumartesi akşamı izleyicisi ile buluşan Adı Efsane dizisinde giyilen kıyafetler, kullanılan takı ve aksesuarlar, ayakkabı ve çanta marka sponsorlarına yer veriyoruz. Adı Efsane 9’uncu bölüm 25 Mart yeni kombinlerin marka bilgilerine, mağazalarına ve satın alma detaylarına da yer veriyoruz.

adı efsane 9. bölüm melisin giydiği ceket

Marka: Mavi Kapüşonlu Turuncu Ceket
Fiyat: 199,99TL
Mağazaya Git

Adı Efsane dizisinin dokuzuncu bölümde Bahar’ın giymiş olduğu pudra ceket ve beyaz gömlek pantolon kombini çok sevildi. Bahar pudra rengi slim ceket ne marka ve fiyatı ne kadar merak edilirken, bu ceketin altına giydiği bluz hakkında da sizleri bilgilendiriyoruz.

 

Bahar’ın yeni bölüm kıyafet kombinleri arasında dikkat çeken bir diğer giysisi de, siyah ceket büstiyer ve pantolon kombini oluyor. Bahar beyaz düğmelere sahip siyah ceket nereden satın alınır, meraklısı için açıklıyoruz.

 

Adı Efsane Bahar kıyafetleri yanı sıra Seçil’in giyimleri de çok beğeniliyor. Seçil yeni bölümde siyah bluz ve siyah jean pantolon kombini ile çok hoş görünüyor. Adı Efsane Seçil kıyafetleri arasında 9. bölümde dikkat çeken düşük omuz siyah bluz ve kot pantolon marka ve mağaza detayları açıklanacaktır.

 

Seçil’in yeni bölümde omuz detaylı beyaz bluzu markası da merak konusu. Seçil omuz detaylı beyaz bluz nereden satın alınır, Adı Efsane dizisi izleyicileri merak ediyor. Seçil’in yeni bölümde giymiş olduğu bu bluzun markası hakkında bilgileri açıklıyoruz.

 

Tarık ve Melis montları ile yeni bölümde dikkat çeken isimler oluyor. Melis haki mont, Tarık gri mont markası nedir, fiyatı ne kadar ve hangi mağazadan satın alınır sorularının yanıtlarına sayfamızda yer verilecektir.

 

Adı Efsane 9. bölüm kıyafet markaları

 

Seçil omuz ve volan detaylı beyaz bluz markası: “adL”

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Volkan dedi ki:

    Tarık ın giydiği siyah kargo pantolon hangi marka. Teşekkürler