Adı Efsane 7. Bölüm Kıyafetleri

adı efsane 7. bölümde giyilen kıyafetlerin markası

Adı Efsane kıyafetleri marka ve fiyatlarını öğrenmek isteyenlerle buluşturuyoruz. Adı Efsane dizisinin yeni bölüm kıyafet sponsorları sizler için sayfamızda.

Adı Efsane kıyafetleri markaları 7. bölümde de sizlerle sayfamızda paylaşılıyor. Adı Efsane dizisinde giyilen kıyafetler nereden satın alınır merak edenlerle buluşturuyoruz. Adı Efsane 1 Mart 7. bölüm dizi sponsorlarına galerimizden veya Adı Efsane kıyafetleri kategorimizden ulaşabilirsiniz.

 

Adı Efsane 7. bölüm kıyafet sponsorları

 

Adı Efsane dizisinin yeni bölümünde giyilen kıyafetlerin marka ve fiyat detayları her hafta olduğu gibi, 11 Mart yeni bölümle birlikte buradan açıklanacaktır. Adı Efsane yeni bölümde Melis, Bahar, Seçil ve Tarık nereden giyiniyor, kıyafet sponsorları olan markaları açıklıyoruz.

 

Seçil omuzları filerli gri bluz

 

Adı Efsane 7’inci bölümde Seçil giydiği bluz ile dikkat çekiyor. Seçil’in giydiği gri omuzları fileli triko markası merak ediliyor. Seçil’in giydiği gri bluzun markasını, mağaza ve fiyat detaylarıyla birlikte açıklıyoruz.

 

Rojda Demirer (Seçil) bluz markası: “Eda Erdoğan”

 

Bahar bordo bant yaka triko

 

Bahar’ın yeni bölüm kıyafetleri arasında tercihi olan bordo trikosu oldukça şık. Bahar bordo triko nereden satın alınır, marka ve mağaza bilgilerine sayfamızda yer veriyoruz. Bahar bant yaka bordo triko markasını öğrenmek için bizden ayrılmayın.

 

Gökçe Bahadır (Bahar) triko markası: “Oxxo”

 

Melis bordo sweatshirt

 

Adı Efsane Melis kıyafetleri arasında göze çarpan bordo kol uçları sarı çizgili renk detaylı sweatshirt markası ve fiyatını da sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Melis bordo sweatshirt mağazasını da yayınlıyoruz.

 

Hakan antrasit gömlek

 

Adı Efsane dizisinin yeni bölümünde Hakan’ın giydiği antrasit renkli gömlek markası ve fiyatını da açıklıyoruz. Hakan antrasit renk gömleği ile dikkat çekiyor, izleyiciye bu gömleğin markasını merak ettirmeden geçmiyor.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok