Adı Efsane 5. Bölüm Kıyafetleri

adı efsane dizi kıyafetleri markaları

Adı Efsane kıyafetleri markaları, dizi sponsorları sizlerle paylaşılıyor. Adı Efsane Melis, Bahar ve Seçil kıyafetleri, Tarık kombinleri nereden satın alınır yayınlanıyor.

Adı Efsane kıyafetleri markaları 25 Şubat yeni bölümde de sizlerle buluşuyor. Adı Efsane dizi sponsorları, Adı Efsane 5. bölüm kıyafetleri marka ve mağaza detayları buradan sizler için yayınlanıyor. Adı Efsane kıyafetleri nereden satın alınır, fiyat detayları hakkında da bilgilenmek için bizi takip etmeye devam edin.

 

Adı Efsane 5. bölüm kıyafet sponsorları

 

Adı Efsane 5. bölümde giyilen kıyafetlerin markaları sosyal medya adreslerimizden de sizlere buyuruyor. Ancak mağaza ve fiyat bilgileri hakkında buradan bilgi edinebileceğinizi de unutmayın. Adı Efsane kıyafetleri nereden satın alınır, Adı Efsane 5. bölüm dizi sponsorları açıklanıyor.

 

Melis turuncu boğazlı kazak

 

Adı Efsane Melis kıyafetleri arasında bu hafta boğazlı turuncu kazağı birçok kişinin oldukça beğenisini kazanıyor. Melis boğazlı kazak markası nedir, fiyat ve mağaza bilgisine buradan erişebilirsiniz.

 

Tarık haki mont

 

adı efsane 5. bölüm tarıkın montu

Tarık Haki Mont Markası: “Koton”

 

Tarık’ın yeni bölümde giydiği fermuar cep detaylı haki mont markası ve fiyatına sayfamızda yer verildi. Tarık haki mont Koton markasına aittir. Online mağazadan 99,99TL’ye satın alabilirsiniz.

 

Hakan deri ceket

 

Adı Efsane Hakand eri ceketi ile beşinci bölümde dikkatlerden kaçmıyor. Birçok erkek giyim sezon modasını yansıtan bir deri mont ile karşımıza çıkan Hakan, bu ceketin markasını izleyiciye merak ettiriyor.

 

Tarık siyah kaban

 

Adı Efsane Tarık kıyafetleri arasında yeni bölümde giymiş olduğu siyah kaban ünlü oyuncunun hayranları tarafından markası merak edilmekte. Erdal Beşikçioğlu Adı Efsane dizi kıyafetleri markalarına yer vermeye devam edilecek.

 

Bahar kahverengi kaban

 

Bahar’ın yeni bölümde giydiği kahverengi kaban markası nedir, fiyat ve mağaza bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Yeni bölümle birlikte Bahar kahverengi kaban nereden satın alınır açıklanıyor.

 

Bahar bant yaka detaylı pudra kazak

 

Bahar’ın kahverengi kabanı ile kombin ettiği bant yaka detaylı pudra rengi kazak markasını da merak edenler için açıklıyoruz. Bahar pudra kazak nereden, beşinci bölüm dizi kıyafetleri arasında markası açıklanıyor.

 

Melis kazak markası: “Trendyol Milla”

Bahar camel kaban markası: “Trendyol Milla”

Seçil bordo pelerin ceket markası: “Perspective”

 

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok