Adı Efsane 4. Bölüm Kıyafetleri

adı efsane dizisinde giyilen kıyafetler

Adı Efsane kıyafetleri, 4. bölüm dizi sponsorları ve markaların satış mağazaları açıklanıyor. Adı Efsane Melis, Bahar ve Seçil başta olmak üzere Tarık kıyafetlerine de yer veriliyor.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Adı Efsane kıyafetleri markaları da sizlerle paylaşılıyor. Adı Efsane dizisinde giyilen kıyafetler nereden, mağaza ve dizi sponsorları sayfamızda açıklanıyor. Adı Efsane Melis, Bahar ve Seçil kıyafetleri markaları fiyatlarıyla yayınlanıyor.

 

Adı Efsane 4. bölüm kıyafet sponsorları

 

Adı Efsane dizi kıyafetleri her hafta güncel olarak sayfamızda paylaşılacaktır. Adı Efsane yeni bölüm kıyafetleri markalarına buradan ulaşabilirsiniz. Sizler için Adı Efsane kıyafet sponsorları sosyal medya adreslerimizden de duyurulacaktır.

 

Melis taba rengi mont

 

Adı Efsane Melis yeni bölümde giydiği taba rengi montu ile dikkat çekiyor. Melis kapşnlu taba mont ne markadır, fiyatı ne kadardır ve nereden satın alınır sorularına yanıt bulacağınız adrestesiniz.

 

Almila Ada (Melis) mont markası: “Vero Moda”

 

Seçil haki yeşil kaban

adı efsane 4. bölüm seçilin kabanı

Seçil Haki Yeşil Kaban Markası: “Koton”

 

Seçil’in yeni bölümde giymiş olduğu haki yeşil kaban markası merak edildi. seçil’in giydiği yeşil beli kemerli kaban markası, fiyatı ve mağazası yayınlandı.

 

Tarık yeşil mont

 

Adı Efsane Tarık kıyafetleri oldukça beğeni kazanıyor, markaları merak ediliyor. Adı Efsane Tarık nereden giyiniyor, meraklısı için paylaşılıyor. Tarık’ın dördüncü bölümde giydiği yeşil montu markasını da sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Tarık yeşil mont satın almak isteyenler için mağazasıyla yeni bölüm ardından yayınlanacaktır.

 

Erdal Beşikçioğlu (Tarık) mont markası: “Koton”

 

Fikret kamuflaj mont

 

Dizinin 18 Şubat yeni bölümünde Fikret kamuflaj desenli montu ile dikkatleri üstünde topluyor. Fikret’in giydiği kamuflaj mont markasını da, mağaza bilgileriyle birlikte yayınlıyor olacağız. Fikret kamuflaj mont izleyicinin oldukça beğeni kazandır, yeni bölüm ardından merak edilen detaylarına sayfamızda yer veriliyor olacaktır.

 

Seçil deri detaylı taba beyaz bluz ve pantolon

 

Rojda Demirer’in hayat verdiği Seçil karaketeri de giydikleri ile göz kamaştırıyor. Seçil’in taba deri detaylı beyaz delikli bluzu markasını yayınlıyoruz. Seçil bluzu ile kombin ettiği beyaz pantolon markasını da öğreneceksiniz.

 

Rojda Demirer (Seçil) bluz markası: “Rikkat”

 

Tarık gri triko

adı efsane 4. bölüm tarıkın trikosu

Tarık Gri Triko Markası: “Jack&Jones”

Adı Efsane Erdal Beşikçioğlu kıyafetleri markalarını yayınlıyoruz. Tarık 18 Ocak 4 ‘üncü bölümde gri trikosunun markasını merak ettiriyor. Tarık gri triko kazak nereden açıklanıyor. Tarık gri trikosu satın almak isteyenler için mağaza detaylarıyla sayfamıza ekleniyor.

 

Bahar siyah kaban

 

Adı Efsane Bahar (Gökçe Bahadır) yeni bölümde giydiği siyah kaban nereden öğrenmek isteyenlerle paylaşılıyor. Bahar siyah kaban markası, fiyatı ve satın alma mağazasını açıklıyoruz. Bahar’ın giydiği siyah kabanı üzerine tercih ettiği desenli fuları da dikkatleri çekiyor.

 

Bahar bluz

adı efsane 4. bölüm baharın bluzu

Bahar Bluz Markası: “adL”

 

Adı Efsane 4. bölümde Bahar’ın giydiği yakası fularlı bluz markası açıklandı. Bahar bluz markası adL online mağazasından satın alınabilir.

 

Rojda Demirer (Seçil) siyah elbise markası: “Pia Brand”

Adı Efsane 4. Bölüm 18 Şubat Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok