Adı Efsane 14. Bölüm Kıyafetleri

adı efsane 14. bölüm kıyafet sponsorları

Adı Efsane kıyafetleri, Adı Efsane dizi sponsorları ve Adı Efsane 14. bölümde giyilen kıyafetler nereden satın alınır açıklıyoruz. Adı Efsane dizisi Seçil, Tarık, Melis ve Bahar kıyafet kombinleri sizlerle.

Bu hafta 14. bölümü ile ekranlara gelecek olan Adı Efsane dizisinde, Bahar, Seçil ve tarık kombinleri ile dikkat çekiyor. Adı Efsane dizi sponsorları merak edenler için buradan açıklanıyor. Adı Efsane 14’üncü bölüm 29 Nisan kıyafetleri nereden, mağaza ve fiyat detayları görsel açıklamalarında yer almaktadır.

 

Adı Efsane 14. bölüm kıyafet sponsorları

 

Adı Efsane kıyafetleri beğeni kazanmaya devam ediyor. Bu akşam Adı Efsane yeni bölüm kıyafetleri markaları, fiyatları ve satın alma mağaza bilgileri sizlerle buluşuyor. Adı Efsane Bahar kıyafetleri, Melis kombinleri ve Seçil dizi kıyafetleri satın almak isteyenler için ne marka yayınlanıyor.

adı efsane 14. bölüm melis gri tişört

Marka: Twist Payet Slogan İşlemeli Lak Baskılı Tshirt
Fiyat: 159,00TL
Mağazaya Git

Ekranlara cumartesi akşamları gelen Adı Efsane dizisinde giyilen kıyafetler arasında bu akşam dikkat çeken tüm dizi kıyafet kombinleri sizler için buradan paylaşılıyor. Dizinin bu akşam ki yeni bölüm kostümleri sponsor markaları öğrenmek isteyenler için yayınlanıyor.

 

Adı Efsane Seçil kıyafetleri arasında on dördüncü bölümde beyaz bluz, pantolon ve mavi beyaz desene sahip ceket kombini nefes kesici görünüyor. Seçil mavi beyaz desenli ceket nereden satın alınır, beyaz bluz ve pantolon markaları ile birlikte açıklanıyor.

 

Hakan’ın giymiş olduğu siyah mont modeli de erkek giyim arasında beğeni kazanan kıyafetlerden biri oldu. Hakan siyah gömlek üzerine tercih ettiği siyah mont markası sizlerle paylaşılmadan geçmiyor.

adı efsane 14. bölüm melisin ceketi

Marka: Twist Beyaz İş Kol Ve Sırt Şeritli Ceket
Fiyat: 359,00TL
Mağazaya Git

Adı Efsane Seçil kıyafetleri arasında ise bomber ceket dikkat çeken bir parça oluyor. Seçil açık yeşil bomber ceket ne marka, içine tercih ettiği önü yazılı bluz ve mavi jean nereden öğrenmek isteyenlerle paylaşılıyor.

 

Seçil’in tercihleri arasında göze çarpan bir diğer kombin de kırmızı gömlek ve siyah pantolon oluyor. File detaylara sahip Seçil’in kırmızı gömleği ne marka merak ediliyor. Seçil arkası ve kolları fileli kırmızı gömlek nereden açıklanıyor.

 

Tarık kıyafetleri arasında ise Adı Efsane 14’üncü bölümde haki yeşil ceketi ve jean gömleği izleyenlerin beğenisini kazanıyor. Tarık yeşil gömlek ceket markası ve jean gömlek nereden satın alınır yayınlanıyor.

 

Melis kıyafetleri arasında 29 Nisan yeni bölümde kolları dantel detaylı siyah gömleği dikkatleri çekiyor. Melis siyah gömlek ne marka, fiyatı ne kadar ve mağazası sizlerle buluşuyor.

 

Seçil ise siyah gri renk detaylarına sahip gömlek modeli ile beğeni kazanıyor. Seçil’in giymiş olduğu desenli siyah gri renkli gömlek nereden satın alınır, sizlerle paylaşılıyor.

 

Adı Efsane 14. bölüm kıyafetleri markaları

 

Seçil yeşil bluz: “Zeynep Meltem Aktaş”

Seçil krem pantolon markası: “Perspective”

Seçil pembe gömlek markası: “Yasemin Pekkan”

Seçil mavi beyaz desenli ceket ve beyaz bluz ile pantolon kombini markası: “Stefanel”

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok