Adı Efsane 10. Bölüm Kıyafetleri

adı efsane 10. bölüm kıyafetleri

Adı Efsane 10. bölüm kıyafetleri markası, fiyatı ve mağazası yayınlanıyor. Adı Efsane Melis, Seçil, Bahar ve Tarık nereden giyiniyor yayınlanıyor.

Adı Efsane dizisinde giyilen kıyafetlerin markaları hakkında sizleri bilgilendiriyor, 10. bölüm dizi sponsorlarını buradan açıklıyoruz. Adı Efsane yeni bölümü ile 1 Nisan akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanırken, Adı Efsane kıyafetleri marka ve fiyatları, mağaza detaylarıyla sayfamızda açıklanıyor.

 

Adı Efsane 10. bölüm kıyafet sponsorları

 

Ekranların çok sevilen dizilerinden biri olan Adı Efsane 10. bölüm kıyafetleri markası nedir, fiyatı ne kadar ve hangi mağazadan satın alınır sorularının yanıtlarını öğrenmek için doğru adrestesiniz. Adı Efsane kıyafet sponsorları sizler için açıklanıyor.

 

Melis’in onuncu bölümde dikkat çeken sarı deri ceketi markasını açıkladık. Melis sarı deri mont nereden satın alınır sorunuza yanıt vermeden geçmedik. Melis’in sarı deri ceketi ile kombin ettiği mavi jean pantolon markasını da yer verilmiştir.

 

Adı Efsane Melis kıyafetleri arasında 10’uncu bölümde dikkat çeken parçalardan bir tanesi de Melis’in kahverengi sırt çantası oluyor. Melis sırt çantası markasını da sizler için açıkladık. Melis kahverengi sırt çantası nereden satın alınır, detayları öğrenmek için bizi takipte kalmaya devam edin.

 

Melis’in kombinini tamamlamak için giydiği yeşil spor ayakkabısı Nike markasına aittir. Nike markasının yeni sezon ürünü olan yeşil spor ayakkabı satın almak isteyenleri bekliyor.

 

Melis’in dizi kıyafetleri arasında göz kamaştıran siyah transparan bluzu markasına da yer verilmiştir. Melis siyahtül detaylı bluzu Koton online mağazadan satın alabilirsiniz.

 

Adı Efsane 10. bölümde giyilen kıyafetlerin markaları

  • Melis sarı deri ceket markası: “Vero Moda”
  • Melis mavi jean pantolon markası: “Vero Moda”
  • Melis yeşil spor ayakkabı markası: “Nike”
  • Melis kahverengi sırt çantası markası: “Pinky Lola”
  • Melis transparan siyah tül bluz markası: “Koton”

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok